Sosyal Yaşa’nın 1.Yılı

Sosyal Yaşa ekibi olarak içerikler üretmeye 30 Ekim 2020 tarihinde başladık. Bu süre zarfından 280 farklı konuda, 13 farklı kategoride insanlara bilgi vermek amacıyla yazılar yayınladık. Bloğumuzda her geçen gün yeni bilgiler öğrendik ve öğretmeye çalıştık. Bu süreçte sürekli olarak araştırmanın, öğrenmenin ve gelişimin bizler için neden önemli olduğunu sizlere göstermek istedik. Sosyal Yaşa adlı bu bloğu kurma amacımızda tam olarak buydu. İnsanların öğrenme isteğini arttırmak, merak edebilecekleri konulara değinmek.

Sosyal Yaşa’da yaptığımız her paylaşım deneyim, araştırma ve bilgi temelliydi. Her kategorininse belli bir kitleye ulaşabilmesini amaçladık hep. İzle kategorisinde izlediğimiz kaliteli yapımları film severler için inceledik. Oku kategorisinde okunmaya değer baş yapıt sayılabilecek çeşitli kitapları yorumladık. Nedir kategorisinde her hafta farklı bir konu hakkında araştırma ve bilgi içeriği ürettik. Ekonomi kategorisinde ekonomi ile ilgili anlaşılabilir bilgiler yayınladık. Gündem kategorisinde her hafta yaşanan büyük olayları eleştirel bir dille gözlemledik. Kişisel gelişim kategorisinde kendimizi geliştirmek için yapılabilecekleri derledik. Bilim ve teknoloji kategorisinde günümüzün gelişim dünyasını sizlere anlatmaya çalıştık. Tarifler kategorimizle de sizlere lezzetli ve pratik birkaç tarif vererek yeni deneyimler kazanmanızı istedik.

Sonuç olarak her kategorimizde yazı yazarken bir amaç doğrultusunda hareket etmeye çalıştık. İçeriklerimizi hiçbir şekilde amacı dışında kullanmadan sizlere sadece kaliteli bilgi sunmak için 1 koca yıl düzenli olarak içerik ürettik. Sosyal medya hesaplarımızda yeni okurlar edinmek üzere çeşitli içeriklerimizi paylaştık. Bugünden sonra da tüm paylaşımlarımız hiç hız kesmeden devam edecek. Kaliteli içerikler üretmek adına her geçen gün içeriklerimize yenilikler ekledik. Tek amacımız bilgiyi yayabilmek ve internetteki blogların hala çeşitli kaliteli içerikler ortaya koyabildiğini gösterebilmekti.

Bu süre zarfında bizim içeriklerimizi okuyan, beğenen, yorumlayan herkese çok teşekkür ederiz. 1 yıllık süreçte toplamda 8000+ tıklanma ve 3500+ okuyucu tarafından içeriklerimize göz atıldı. Her geçen gün daha fazla bilgi paylaşmaya durmaksızın devam etmeyi amaçlıyoruz. Sizlerde bize fikirlerinizi, önerilerinizi ve yapmamızı istediğiniz içerikleri bildirmek için lütfen iletişime geçmeyi unutmayın. Şimdi sizler için en iyilerin bulunduğu bir liste hazırladık dilerseniz ziyaret edebilirsiniz…

Sosyal Yaşa’nın En Çok Okunan 10 Yazısı

Sosyal Yaşa’nın En Çok Ziyaret Edilen 5 Kategorisi

Yazarların En Çok Okunan 5 Yazısı

Sosyal Yaşa

HamzaEkn

Eminepilavci

Uzayınruhu

Nazlicannçelikk

Sosyal Yaşa’nın 1.Yılı” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s